Pasirinkite kalbą

LT
EN
PL
RU
FR
DE
IT
ES

Paieška

Ieškoti

Susisiekite su mumis

lt Rašykite mums Paieška

2019

KAUNE ĮRAŠYTA OPERA „RIGOLETAS“ NOMINUOTAS „GRAMMY“


2019 02 11


"GRAMMY" muzikos apdovanojimams už geriausią operos įrašą – Giuseppe Verdi „Rigoletą“, įrašytą su Kauno miesto simfoniniu orkestru,  Kauno valstybinio choro vyrų grupe, šviesaus atminimo baritonu Dmitrijumi Chvorostovskiu, sopranu Nadin Sierra, tenoru Francesco Demuro, mecosopranu Oksana Volkova, bosu Andrea Mastroni nominuoti garso režisieriai Aleksandra ir Vilius Kerai. Įrašuose dalyvavo ir solistai iš Lietuvos: mecosopranas Eglė Šidlauskaitė , baritonas Kostas Smoriginas, bosas Tadas Girininkas, baritonas Andrius Apšega, tenoras Tomas Pavilionis ir bosas Liudas Mikalauskas.
Garso režisieriai Aleksandra ir Vilius Kerai vieši  Los Andžele, o jų rankose - Recording Academy  "GRAMMY" muzikos apdovanojimų bilietai. Raudonu kilimu jie eis jau sekmadienį, o ceremonijoje lietuvių vardai bus ištarti tarp didžiausių muzikos pasaulio žvaigždžių. 
Aleksandra ir Vilius sako, kad su šiuo įrašu dirbo beveik dvejus metus. Sveikiname, didžiuojamės tokiais pasiekimais ir džiaugiamės, kad jais profesionalai garsina Lietuvos vardą.