Pasirinkite kalbą

LT
EN
PL
RU
FR
DE
IT
ES

Paieška

Ieškoti

Susisiekite su mumis

lt Rašykite mums Paieška

2019

KAUNO CHORAS 35-AJAME KANARŲ SALŲ MUZIKOS FESTIVALYJE


2019 01 09


Kauno valstybinis choras, vadovaujamas meno vadovo ir vyriausiojo dirigento profesoriaus Petro Bingelio sausio viduryje viešės Tarptautiniame 35-ajame Kanarų salų muzikos festivalyje Tenerifėje ir Gran Kanarijoje.

 "Labai džiaugiamės galėdami pakviesti žymiausius Europos ir pasaulio muzikos kolektyvus ir atlikėjus, pasiūlyti programą, kuri padovanos nepamirštamų akimirkų: atsisveikinimą su muzikantu, kuris dešimtmečius žavėjo pasaulį meistriškumu, pažintį su tarptautinės klasės atlikėjais ir orkestrais, įvairių epochų muzikos korifėjų kūryba, nuostabius solistus, kurios dėl kažkokios priežasties - galbūt dėl jų tvarkaraščių sudėtingumo - niekada nesilankė Kanarų salose, sako festivaluio organizatoriai.- Labai džiaugiamės galėdami suprojektuoti simfoninius-chorinius kūrinius, koncertines operas, Kanarų muzikantų pasirodymus. Mes norėjome išplėsti festivalio programą iki begalinio neeilinių kūrėjų skaičiaus ir stengėmės suplanuoti garsių muzikantų susitikimus su jaunais Kanarų studentais”.

"Koncertai viename didžiųjų Europos festivalių, kuriame dalyvausime šalia žymiausių Europos kolektyvų, yra didelis pripažinimas ir mūsų kolektyvo kūrybinių galių išbandymas", - sakė Kauno valstybinio choro meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas profesorius Petras Bingelis.

Festivalyje dalyvaus Hamburgo ir Sankt Peterburgo filharmonijų simfoniniai orkestrai, Bremeno filharmónijos kamerinis orkestras, Kadaquéso (Katalonija) orkestras, garsi Argentinos pianistė Marta Argerich ir žinomas  senovinės muzikos ansamblis iš Hisperion XXI bei gražus būrys pripažintų atlikėjų. Kauno valstybinis choras klausytojams padovanos įspūdingą programą - skambės G. Verdi "Requiem".