Pasirinkite kalbą

LT
EN
PL
RU
FR
DE
IT
ES

Paieška

Ieškoti

Susisiekite su mumis

lt Rašykite mums Paieška

Atsiliepimai

   

„Aš visuomet šiltas emocijas rodau Kauno chorui, talentingiausiam dainuojančiam dideliam kolektyvui pasaulyje, vadovaujamam talentingiausio maestro Petro Bingelio“.

 

 Justus Frantzas - „Kauno diena“, 2004 11 29

 

„Atliekant G. Rossinio „Stabat Mater“ buvo įsimintinas ypatingas skambesio švelnumas, taurumas, instrumentinių grupių ir choro susiliejimas arba išsiskaidymas, nuotaikų kontrastus paryškinanti atspalvių įvairovė. Žavėjo Kauno choro lengvumas ir precizika... (vad. Petras Bingelis)“.

 

 Edmundas Gedgautas - „Lietuvos rytas“, 1999 06 08

     
   

„Kauno choras - stebėtinai paslankus kolektyvas. Repeticijose man atrodė, kad jie truputi forsuoja garsą. Užteko vieno pastebėjimo, jog prancūzų muzika - tarsi tekantis vanduo, tarsi arfos skambesys, subtilus ir jokiu būdu nekategorškas, ir dainininkai šią pastabą tuoj pat „pasigavo“.  Šiandien jie dainavo taip, kaip kad tekėtų šaltinio versmė. Už tai jiems ir jų vadovui p. Petrui Bingeliui esu nepaprastai dėkingas".

 

 Yan Pascal Tortelier - „Kauno diena“, 1998 06 03

 

„Kas dieną mes dirbome po dvylika valandų. Su Kauno choristais scenoje susitikau pirmą kartą. Jie mane pradžiugino profesionalumu. Religinio turinio giesmes ir maldas lotynų kalba jie atlieka taip, tarytum giedotų jas nuo gimimo“.

 

Mstislavas Rostropovičius - „Lietuvos rytas“, 1998 01 12

 

   

„Tai aukščiausio lygio choras. Pastaruoju metu patyriau labai didelį malonumą dirbdamas su Kauno choru Vokietijoje, Argentinoje, manau, patirsiu ir dabar Lietuvoje. Jūsų maža šalis turi pasaulinio lygio menines  pajėgas ir tiesiog stebina, kad ji gali daryti įtaką pasaulio muzikos kultūrai... Esu įsitikinęs, jog ateityje Lietuva darys pasaulinę įtaką, neproporcinga savo dydžiui“.

 

Lordas Yehudi Menuhinas - „Lietuvos rytas“, 1994 12 12

 

„Kauno valstybinis choras imponavo nuostabia artistinių galimybių dovana: tai darnus ansamblis, dainavimos lankstumas, puiki skambėjimo kokybė, išraiškinga interpretacija. Optimaliai atliktas paruošiamasis darbas priskirtinas gabiam vadovui Petrui Bingeliui“.

 

 Alberto Emilio Gimenezas - „La Nacion“, 1994 11 16, Buenos Airės

   

 

   

„Kauno valstybinis choras, man rodos, gali padaryti viską. Ir ne todėl, kad čia būtų surinkti unikalūs balsai - juk rinktasi ne iš tokio jau didelio būrio, o todėl, kad kolektyvo žmonės kūrybiški, pripratinti kūrybiškai dirbti. Net nuostabu, kaip puikiai jie jaučia priešais stovinčio dirigento emocijų srautą ir į jį atsiliepia".

Jonas Aleksa - „Kultūros barai“, Nr. 1, 1979 m., Vilnius